محصولات مرتبط
 کفپوش تاتامی
 کفپوش لاستیکی
 دیوارپوش
گواهینامه ها
  افتخارات
فروش تاتامی

  فروش تاتامی 
فروش تاتامی

فروش تاتامی در فوم مارکت با کیفیت بالا انجام می شود. گروه تولیدی صنعتی فوم مارکت در تولید و فروش تاتامی و کفپوش های فومی مهد کودک و کلیه محصولات وابسته فومی فعالیت دارد. فوم مارکت به روزترین و مدرن ترین خط تولید تاتامی به صورت انبوه و در بعد وسیع به صورت شبانه روزی می باشد به همین دلیل ما را بر آن داشته که نه تنها به عنوان بهترین تولید کننده داخلی بلکه با چشم انداز به قله های مرتفع بازارهای جهانی بیاندیشیم و این محصول را به اقصی نقاط جهان صادر نماییم.
فروش تاتامی در فوم مارکت به صورت جزئی و عمده امکان پذیر است.

چرا استفاده از تاتامی :

در جهت تجهیز مهدکودک ها، پارکها و شهربازی کودکان گزینه های متعددی موجود می باشد. اما به چه دلیلی استفاده از تاتامی و کفپوش تاتامی به صرفه است:
رنگ بندی های شاد در انواع کفپوش تاتامی ها که به شما در جهت ایجاد فضایی با هارمونی رنگی بالا و متفاوت کمک می کند. انواع تاتامی جهت کفپوش سالن های جودو، کونگ فو، کاراته، کشتی در رنگ ها و ضخامت های مختلف مطابق با استانداردهای بین المللی ورزشی در این واحد تولید و عرضه می گردد. همچنین این کفپوش ها به دلیل انعطاف بالا مناسب جهت استفاده در مهدکودک و اتاق کودک می باشند. کفپوش تاتامی ضد آب، عایق رطوبت و همسان با محیط می باشد. ویژگی های مهم تاتامی سبک بودن، ایمنی، قابل شستشو، محافظ بدن در هنگام ورزش، مناسب برای تمام سنین و ... می باشد. تاتامی دارای تقدیر نامه از فدراسیون کنگ فو نیز می باشد.
کفپوش تاتامی دارای آج هایی روی سطح خود می باشد که مانع از سر خوردن کفپوش می شود.

مزایای تاتامی:

تاتامی شامل طرح های گوناگون، آج سطح بیرونی مناسب برای پا، رنگ بندی مختلف، شاد و سازگار با محیط مهدهای کودک، عدم وجود سطوح خراشنده و کاملا ارتجاعی، با دوام، رعایت کامل مسائل بهداشتی برای کودکان، قیمت مناسب نسبت به دیگر کفپوش ها، قابل شست و شو با مواد شوینده و آب، قابلیت نصب آسان و جابه جایی، و قابلیت ضربه گیری را دارا می باشد.


نحوه نصب تاتامی:

تاتامی فوم مارکت به صورت پازلی بوده و به همین دلیل نصب آن بسیار آسان می باشد، به این ترتیب که قطعات کفپوش تاتامی که به صورت پازلی هستند را در کنار هم قرار داده و به هم قفل می کنیم. یکی از ویژگی های بارز کفپوش تاتامی امتیاز تعویض قطعه است یعنی در صورت خراب شدن قطعه، به راحتی می توانید آن قطعه را تعویض کنید و لزومی به خرید کل یک کفپوش ندارید.
مکان های مورد استفاده تاتامی:
از کفپوش تاتامی ها میتوانید در مکان های مختلفی نظیر: مهد کودک ها، اتاق کودکان، زمین بازی کودکان، باشگاه های رزمی استفاده کنید. به خصوص اینکه تاتامی ها در زمینه ابعاد و ضخامت تفاوت های زیادی با هم داشته و بعضی از انواع دیگر تاتامی ها طرح های مختلفی هم بر روی
خود دارند که این موضوع برای زیبایی و جذابیت اتاق و مهدکودک ها مناسب می باشد.

برای اطلاع از چگونگی فروش تاتامی و یا خرید تاتامی با شماره های شرکت تماس حاصل فرمایید.
دیوارپوشمشخصات فنی محصول
 مشخصات 
محصول 1
محصول 2
محصول 3
محصول 4
محصول 5
محصول 6
محصول 7
 ضخامت (mm)  10
15
20
25
30
 45  50
  رنگ بندی
قرمز - آبی - سبز - زرد - نارنجی - صورتی - بنفش
قرمز - آبی - سبز - زرد - نارنجی - صورتی - بنفش
قرمز - آبی - سبز - زرد - نارنجی - صورتی - بنفش
قرمز - آبی - سبز - زرد -
نارنجی - صورتی - بنفش
قرمز - آبی - سبز - زرد - نارنجی - صورتی - بنفش
قرمز - آبی - سبز - زرد - نارنجی - صورتی - بنفش
قرمز - آبی - سبز - زرد - نارنجی - صورتی - بنفش
ابعاد (cm) 50*50
50*50
50*50
50*50
 50*50   50*50  
ابعاد (cm)
100*100
100*100
100*100
 100*100  100*100 100*100
100*100  
نحوه تحویل کالا
    محل تحویل:
درب کارخانه
     
روش های ارسال:
 باربری  حمل با وانت
 پست  تیپاکس