محصولات مرتبط
 کفپوش تاتامی
 کفپوش لاستیکی
 دیوارپوش
گواهینامه ها
  افتخارات
کفپوش پارکی
  کفپوش پارکی 

کفپوش پارکی

کفپوش پارکی یکی از پر استفاده ترین محصولات فومی بوده که در فوم مارکت به فروش می رسد. این کفپوش یکی از مناسب ترین کفپوش ها برای کف پارک ها و مکان های بازی کودکان می باشد زیرا دارای مقاومت بالایی بوده و همچنین برای مکان هایی که آب رو هستند مثل پارک ها و پیاده رو ها مورد استفاده قرار می گیرد. پر کاربردترین نوع کفپوش پارکی کفپوش پایه تخم مرغی است که دارای پایه های تخم مرغی شکلی است که در زیر کفپوش وجود دارد و باعث می شود آب به آسانی از زیر آن ها عبور کند و به حالت یکسان در یک نقطه تجمع نکند و کفپوش نپوسد. کفپوش کردن زمین های بازی همه ی پارک های تهران در دستور کار سازمان پارک ها و فضای سبز قرار گرفته است و استانداردهای خاصی نیز برای این کار مشخص شده است. این کفپوش ها باعث افزایش ایمنی در پارک ها می گردد.
کفپوش پارکی فوم مارکت از بهترین کفپوش های موجود در بازار می باشد.

دلیل انتخاب کفپوش پارکی فوم مارکت:

یکی از دلایل انتخاب این نوع کفپوش پارکی کیفیت بالا و ماندگاری آن ها است.  از دیگر ویژگی های آن می توان به رنگبندی متنوع، ابعاد و ضخامت های گوناگون اشاره کرد. ابعاد کفپوش پارکی به صورت استاندارد 100*100 و 50*50 سانتی متر با ضخامت های مختلف بین 20،22،25 و 45 میلی متر تولید می گردد. با توجه به فرمولاسیون خاص و ویژه کفپوش پارکی شرکت فوم مارکت این محصول قابلیت استفاده در فضای باز را نیز دار می باشد، همچنین در زیر نور شدید خورشید و بارش شدید برف و باران نیز ماندگاری خود را از دست نداده و محصول از حالت اولیه خود خارج نشده و رنگ آن نیز تغییر نمی کند. کفپوش های پارکی دارای سختی مناسب و تایید شده توسط مدیران و مربیان سطح اول ورزش رزمی کشور می باشند. سختی محصولات به گونه ای است که از هرگونه آسیب دیدگی ورزشکار جلوگیری می نماید.
این کفپوش ها ضد آب و قابل شستشو می باشند.
کفپوش پارکی در برابر برخورد ضربه مقاوم بوده و تحمل وزن های بالا را نیز دارد. به همین دلیل در پارک های بازی برای نصب وسایل بازی نیز مناسب می باشند. این کفپوش در برابر آفتاب نیز مقاوم بوده و بر اثر تابش آن تغییر رنگ نمیدهد. همچنین در برابر سایر عوامل محیطی مانند بارش برف و باران، وزش باد و ... نیز مقاوم می باشد.

چند نمونه استفاده از کفپوش پارکی:

کفپوش پارکی مورد استفاده در ضربه گیرها و لرزه گیر دستگاه ها و ماشین های صنعتی، باشگاه های بدنسازی در زیر دستگاه ها و وزنه ها، مجموعه های ورزشی و تفریحی، فضای باز مجتمع های مسکونی، دور زمین بازی تنیس، زمین بازی کودکان، کف پارک ها و حیاط ویلاها، حیاط منازل و مدارس، پیاده رو ها و ...کاربرد دارد.


ویژگی های کفپوش پارکی:
  • مقاوم در برابر ضربه
  • مقاوم در برابر برف و باران
  • مقاوم در برابر باد و آفتاب
  • رنگبندی متنوع
  • ابعاد و ضخامت مختلف
  • استحکام بالا
  • ضد آّب و قابل شستشو
  • نصب آسان

نحوه نصب کفپوش پارکی :
این کفپوش ها به دلیل سنگینی پس از قرار گرفتن بر روی زمین در جای خود ثابت می مانند ولی برای اطمینان بیشتر می توان آنها را با استفاده از چسب مخصوص و یا پیچ به زمین چسباند.نحوه شستشوی کفپوش پارکی :
این کفپوشها ضد آب بوده و به راحتی با آب قابل شستشو می باشند. آب به داخل کفپوش نفوذ نکرده و به راحتی خشک می شود. با استفاده از شلنگ آب و یا پارچه مرطوب می توان این کفپوش ها را شست.

برای اطلاع از قیمت کفپوش پارکی و خرید کفپوش پارکی با شماره های شرکت تماس حاصل فرمایید.


دیوارپوش
مشخصات فنی محصول
 مشخصات محصول 1
 محصول 2
محصول 3
محصول 4
  ضخامت  20mm
22mm  25mm
45mm
  رنگ بندی 
مشکی - اخرایی
سبزیشمی

 مشکی - اخرایی
سبزیشمی

مشکی - اخرایی
سبزیشمی

مشکی - اخرایی
سبزیشمی 
  ابعاد 50*50
cm
 100*100
cm
100*100
cm
100*100
cm
گالری محصولات مشابه
کفپوش سالن ورزشی کفپوش سالن ورزشی کفپوش پارکی  
 
نحوه تحویل کالا
    محل تحویل:
درب کارخانه
     
روش های ارسال:
 باربری  حمل با وانت
 پست  تیپاکس