محصولات مرتبط
 کفپوش تاتامی
 کفپوش لاستیکی
 دیوارپوش
گواهینامه ها
  افتخارات
کفپوش مهد کودک

کفپوش مهد کودک چیست؟


کفپوش مهدکودک فوم مارکت با حالت ارتجاعی خود یکیکفپوش مهدکودک از مناسب ترین کفپوش ها جهت استفاده در مهدهای کودک می باشد. انعطاف پذیری بالای این کفپوش ها باعث ایمنی آن ها می شود. این کفپوش در بسیاری از مراکز آموزشی و مهدکودک های سراسر ایران مورد استفاده قرار گرفته است. کفپوش مهدکودک محصولی مناسب جهت پوشش کف مهد کودک و تزیین آن می باشد که علاوه بر حفظ ایمنی کودکان، محیط شاد و زیبایی را برایشان به ارمغان می آورد. کفپوش مهدکودک به دلیل خاصیت نرمی و ارتجاعی بودن دارای ایمنی بالایی بوده و به کودکان کمک می کند تا به راحتی بتوانند بازی کنند و در صورت افتادن بر روی زمین آسیبی نبینند. این کفپوش ها در ضخامت های متفاوت برای کودکان ارائه می شود، همچنین به دلیل تنوع رنگی و داشتن اشکال متفاوت روی تاتامی باعث به وجد آمدن کودکان و احساس لذت در محیط مهدکودک می شود. استفاده از رنگ های شاد یکی از فاکتور های مهم هر مهدکودکی می باشد. والدین نیز احساس امنیت بیشتری در مقابل افتادن کودکان روی زمین دارند. این کفپوش ها از مواد اولیه مرغوب و بهداشتی تولید شده و دارای گواهی بهداشت می باشند. بهداشتی بودن کفپوش مهدکودک از اهمیت بالایی برخوردار است زیرا این کفپوش مستقیم با پوست کودکان در تماس است پس باید به گونه ای باشد که با پوست لطیف کودکان سازگار بوده و حساسیتی برای آن ها ایجاد نکند.
عدم وجود سطوح خراشنده در این کفپوش ها نیز از ویژگی های مثبت دیگر این کفپوش است. زیرا مانع از آسیب دیدن پوست کودکان می شود.
کودکان بر روی این کفپوش ها احساس آرامش کرده و می توانند ساعت ها بر روی آن به بازی و فعالیت مشغول شوند.
کفپوش مهد با بالاترین کیفیت را از فوم مارکت بخواهید.

قیمت کفپوش مهد کودک با توجه به کیفیت بالای آن مناسب بوده و شما می توانید برای خرید آن با شماره های موجود در سایت تماس حاصل فرمایید. این محصول به صورت جزئی و عمده به فروش می رسد.

موارد استفاده کفپوش مهد کودک:   

 
کفپوش مهدکودک را می توان در محیط هایی مثل: مهدکودک، اتاق کودک، زمین و اتاق بازی و همچنین در فضاهای بسته مجتمع های مسکونی مورد استفاده قرار داد، زیرا کودکان مدت زمانی طولانی را در این اماکن سپری می کنند و نیاز به امنیت بیشتری دارند. کفپوش مهدکودک قابل استفاده در سالن های تفریحی و بازی کودکان و به عنوان کفپوش شهربازی هم مورد استفاده قرار می گیرد.

ویژگی های کفپوش مهد کودک :

- تنوع رنگبندی، ابعاد و ضخامت
- عدم وجود سطوح خراشنده و یکدست بودن سطح کفپوش
- رعایت نکات بهداشتی در تولید آن و سازگاری با پوست کودکان
- نرمی و ارتجاع پذیری برای امنیت کودکان
- شستشوی راحت محصول
- عدم تغییر رنگ و سایز در هنگام شستشو
- سبک و قابل حمل
- نصب راحت
-دارای آج جهت جلوگیری از سر خوردن
- قابلیت استفاده از هر دو طرف کفپوش
-موجود در انواع ساده و طرح دار

نحوه نصب کفپوش تاتامی مهد کودک:

نصب کفپوش های مهد کودک به راحتی امکان پذیر بوده و نیازی به استفاده از مواد و چسب های مختلف جهت نگه داشتن و کنار هم قرار گرفتن محصول نیست. کفپوش فوم مارکت به صورت پازلی بوده به همین دلیل نصب آن بسیار آسان است، بدین ترتیب که قطعات کفپوش را در کنار هم قرار داده و به صورت پازل در هم قفل می نماییم.
در صورتی که قطعه ای از این کفپوش ها کثیف و یا خراب شد به راحتی می توان همان قطعه را جدا و تعویض نمود و نیاز به تعویض کل کفپوش نمی باشد. این یکی از ویژگی های خوب این کفپوش است که از نظر اقتصادی نیز مقرون به صرفه است.
این کفپوش ها دارای آج هایی روی سطح خود می باشند که این آج ها بر روی هر دو سطح کفپوش وجود دارند و در هنگام نصب می توان از هر دو طرف کفپوش مهدکودک استفاده نمود.

جدیدترین مدل کفپوش مهدکودک:

یکی از جدیدترین کفپوش ها، کفپوش مهدکودک طرح دار است که با داشتن طرح هایی نظیر: گل، قلب، فیل، گاو، زرافه و میکی موس زیبایی بی نظیری به کفپوش های مهدکودک فوم مارکت داده است. کفپوش تاتامی های طرح دار جهت هیجان انگیز شدن و تنوع در سالن بازی کودکان به کار می رود. همچنین با استفاده از این کفپوش ها می توان اسامی حیوانات را به کودکان آموخت.

شستشوی کفپوش مهد کودک:
این کفپوش ها به دلیل ضد آب بودن با آب و یا پارچه مرطوب قابل شستشو می باشند. آب روی سطح کفپوش باقی مانده و به داخل نفوذ نمی کند و ماتع از پوسیدن آن می شود.

نحوه خرید کفپوش مهد کودک:

برای اطلاع از قیمت کفپوش مهدکودک و خرید کفپوش مهدکودک فوم مارکت با شماره های شرکت تماس حاصل فرمایید و طی صحبت با کارشناسان ما، کفپوش مورد نظر خود را خریداری نمایید.


دیوارپوش
مشخصات فنی محصول
 مشخصات 
محصول 1
محصول 2
محصول 3
محصول 4
محصول 5
محصول 6
 ضخامت (mm)  10
15
20
25
30
 45
  رنگ بندی
قرمز - آبی - سبز - زرد - نارنجی - صورتی - بنفش
قرمز - آبی - سبز - زرد - نارنجی - صورتی - بنفش
قرمز - آبی - سبز - زرد - نارنجی - صورتی - بنفش
قرمز - آبی - سبز - زرد -
نارنجی - صورتی - بنفش
قرمز - آبی - سبز - زرد - نارنجی - صورتی - بنفش
قرمز - آبی - سبز - زرد - نارنجی - صورتی - بنفش
ابعاد (cm) 50*50
50*50
50*50
50*50
 50*50  50*50 
ابعاد (cm)
100*100
100*100
100*100
 100*100  100*100 100*100
گالری محصولات مشابه
کفپوش سالن ورزشی کفپوش سالن ورزشی کفپوش پارکی  
 
نحوه تحویل کالا
    محل تحویل:
درب کارخانه
     
روش های ارسال:
 باربری  حمل با وانت
 پست  تیپاکس