محصولات مرتبط
 کفپوش تاتامی
 کفپوش لاستیکی
 دیوارپوش
گواهینامه ها
  افتخارات
کفپوش لاستیکی پارک

   کفپوش لاستیکی پارک

کفپوش لاستیکی پارک                                      

کفپوش لاستیکی پارک بهترین پوشش برای کف پارک ها بوده و کفپوشی زیبا و بادوام می باشد. این کفپوش که از دانه های گرانول تولید شده در کارخانه ای مجهز به دستگاه های مدرن تولید شده که دارای ابعاد مختلف و رنگبندی متنوع می باشد.
استحکام این کفپوش به اندازه ای بالاست که قابلیت تحمل وزن سنگین تجهیزات پارکی را داشته و آسیبی نمی بیند. همچنین این کفپوش در برابر عوامل دیگری همچون باران و آفتاب مقاوم می باشد.
نوع خاصی از کفپوش پارکی که به کفپوش پایه تخم مرغی معروف است جهت استفاده در پارک هایی می باشد که در آن ها آبیاری صورت می گیرد تا آب ناشی از آبیاری از زیر این پایه های تخم مرغی شکل عبور کرده و مانع از پوسیدن کفپوش شود.
کفپوش لاستیکی پارک فوم مارکت را به صورت آنلاین خرید کنید.

موارد استفاده کفپوش لاستیکی پارک:

کفپوش لاستیکی یا گرانولی به دلیل مقاومت بالایی که دارد برای مکان هایی که آب رو هستند مثل پارک ها و پیاده رو ها مورد استفاده قرار می گیرد. همچنین در فضاهایی همچون باشگاه های بدنسازی، ورودی مترو ها، حیاط منزل و مدرسه و هر فضای پر رفت و آمد دیگری که نیاز به کفپوشی محکم و مقاوم داشته باشد مورد استفاده قرار می گیرند. این کفپوش ها به قدری محکم و مقاوم می باشند که تحمل وزن خودرو ها را نیز داشته و قابل استفاده در پارکینگ ها می باشند.

ویژگی کفپوش لاستیکی:

جهت استفاده در هر شرایط آب و هوایی، مقاوم در مقابل نورخورشید، برف و باران و ساییدگی می باشد. همچنین کفپوش های گرانول یا همان کفپوش لاستیکی پارک فوم مارکت تولید شده از بهترین مواد اولیه با کیفیت و دوام بالا می باشند. این کفپوش ها دارای رنگبندی متنوع و ابعاد و ضخامت گوناگون می باشند. مقاوم در برابر ضربه و وزن بالا می باشند، به صورت قطعه ای، ضد آب و قابل شستشو می باشند.
برای خرید کفپوش لاستیکی پارک با شماره های شرکت تماس حاصل فرمایید.


دیوارپوش
مشخصات فنی محصول
 مشخصات محصول 1
محصول 1   محصول 2
محصول 3
  ضخامت  20mm
 22mm 25mm
45mm
  رنگ بندی 
مشکی - اخرایی
سبزیشمی

مشکی - اخرایی
سبزیشمی

مشکی - اخرایی
سبزیشمی

مشکی - اخرایی
سبزیشمی 
  ابعاد 50*50
cm
100*100
cm
100*100
cm
100*100
cm
نحوه تحویل کالا
    محل تحویل:
درب کارخانه
     
روش های ارسال:
 باربری  حمل با وانت
 پست  تیپاکس