محصولات مرتبط
 کفپوش تاتامی
 کفپوش لاستیکی
 دیوارپوش
گواهینامه ها
  افتخارات
کفپوش تاتامی
               

کفپوش تاتامی
فوم مارکت کفپوشی مرغوب و با کیفیت بالا بوده که ماده اولیه آن فوم ( eva ) می باشد که دارنده نشان برتر در تولید کفپوش تاتامی در ایران است و برتر بودن خود را در عرصه تولید کفپوش به اثبات رسانده است. این کفپوش ها دارای گواهی نامه های ISO 9001، گواهی ISO 14001 TUV، گواهی OHSAS 18001 TUV ، گواهی بهداشت و تقدیر نامه های فدراسیون های ورزش کاراته و همچنین ووشو می باشند. انعطاف پذیری این کفپوش ها باعث ایجاد خاصیت ضربه پذیری در آن ها شده است تا به عنوان کفپوشی ایمن قابل استفاده باشند. کفپوش تاتامی فوم مارکت به صورت پازلی است و به راحتی نصب می شود، به این صورت که قطعات در کنار هم قرار گرفته و به صورت پازل به هم وصل می شوند. کفپوش تاتامی در ابعاد و ضخامت مختلف، و نیز رنگبندی متنوع مناسب برای سلیقه های مختلف تولید می شود.

ویژگی های کفپوش تاتامی:

شرکت تولیدی صنعتی فوم مارکت برای تولید این محصول فومی دقت بالایی در انتخاب جنس، درجه، میزان درصد تراکم و قابلیت ارتجاع کفپوش ها به میزان مناسب را دارد. بهره گیری از پوشش خارجی مناسب باعث شده کفپوش تاتامی با کاربردی خاص هماهنگی و سازگاری داشته باشد، و استفاده از رنگ های متنوع در تاتامی ها این زمینه را فراهم کرده تا در اماکن مختلف بتوانیم از آن استفاده کنیم. یکی از مسائل مهم که در این محصول مورد توجه قرار گرفته، مسائل بهداشتی در این کفپوش ها می باشد؛ این کفپوش ها از فوم های بهداشتی تولید شده و دارای گواهی بهداشت می باشند. همچنین عدم وجود سطوح خراشنده در محصولات، قابلیت جابه جایی آسان کفپوش ها، عدم تغییر رنگ و اندازه در موقع شستشو، قرار گرفتن در معرض نور خورشید و تغییرات آب و هوایی، تنوع طرح، رنگ و ابعاد هم از دیگر ویژگی های کفپوش تاتامی به شمار می رود.
کفپوش تاتامی فومیران از با کیفیت ترین کفپوش های موجود در بازار می باشند.
دو رو آج بودن کفپوش تاتامی، امکان استفاده از هر دو سمت کفپوش را ممکن می سازد. آج ها مانع از سر خوردن کفپوش می شود.

موارد استفاده کفپوش تاتامی:

*در محل هایی مانند: مورد پوشش قرار دادن کف اتاق ها و اتاق کودک، سالن های ورزشی و رزمی، ورزشگاه ها و باشگاه ها، زمین های ورزشی، مهدکودک و مدارس، ... مورد استفاده قرار می گیرد.
*تاتامی در مهدکودک ها جهت زیبایی و شادابی محیط مهدکودک برای کودکان و همچنین به عنوان ضربه گیر برای جلوگیری از آسیب دیدن کودکان مورد استفاده قرار می گیرد. همچنین در پارک ها و حیاط بازی کودکان برای جلوگیری از گرد و خاک و حفظ ایمنی کودکان و بزرگسالان نیز میتوان مورد استفاده قرار داد.
*از مهمترین وظایف تاتامی در باشگاه و سالن ورزشی حفظ ایمنی ورزشکاران است. پس تاتامی باید استاندارد باشد تا سلامت افراد حاضر در باشگاه حفظ شود.    
*مصرف دیگر تاتامی در ایستگاه های مترو برای جلوگیری از ورود آب باران به داخل مترو می باشد.

مزایای کفپوش تاتامی:

سبک بودن و حمل آسان، پازلی بودن و نصب راحت، قابل شست و شو، بدون مواد شوینده حتی با دستمال نم دار و آب، عدم وجود سطوح خراشنده، کاملا ارتجاعی و با دوام، رنگ های شاد و سازگار با محیط مهدکودک، رعایت کامل اصول بهداشتی برای کودکان، قیمت مناسب نسبت به دیگر کفپوش ها، ابعاد و ضخامت مختلف، طرح های گوناگون و آج سطح بیرونی و در آخر قابلیت ضربه گیری آن می باشد.

نحوه نصب کفپوش تاتامی:
تاتامی فوم مارکت به صورت پازلی بوده و به همین دلیل نصب آن بسیار آسان می باشد، به این ترتیب که قطعات کفپوش تاتامی را در کنار هم قرار داده و به هم قفل می کنیم. یکی از ویژگی های بارز کفپوش تاتامی امتیاز تعویض قطعه است یعنی در صورت خراب شدن قطعه، به راحتی می توانید آن قطعه را تعویض کنید و لزومی به خرید کل یک کفپوش ندارید. همچنین در صورت کثیف شدن یک قطعه می توان تنها همان قطعه را جدا نمود،شست، خشک نمود و سپس در جای خود قرار داد.

آج های کفپوش تاتامی:
کفپوش های تاتامی دارای آج هایی بر روی سطح خود می باشند که مانع از سر خوردن کفپوش می شود. این آج ها در دو طرف کفپوش وجود دارند و به همین دلیل از هر دو سمت کفپوش می توان استفاده نمود و به آن کفپوش دو رو آج می گویند.

شستشوی کفپوش تاتامی:
این کفپوش ها به دلیل ضد آب بودن به راحتی با آب قابل شستشو می باشند. با استفاده از آب یا پارچه نخی مرطوب می توان این کفپوش ها را شست و نیازی به مواد شوینده نمی باشد.


تاتامی با کیفیت را از فوم مارکت بخواهید.

برای اطلاع از قیمت کفپوش تاتامی و خرید کفپوش تاتامی با شماره های موجود در سایت تماس حاصل فرمایید.


دیوارپوش


مشخصات فنی محصول
مشخصات  
 محصول 1
محصول 2
محصول 3
 محصول 4
محصول 5
محصول 6
 ضخامت (mm)  10
15
20
25
30
 45
  رنگ بندی
قرمز - آبی - سبز - زرد - نارنجی - صورتی - بنفش
قرمز - آبی - سبز - زرد - نارنجی - صورتی - بنفش
قرمز - آبی - سبز - زرد - نارنجی - صورتی - بنفش
قرمز - آبی - سبز - زرد -
نارنجی - صورتی - بنفش

قرمز - آبی - سبز - زرد - نارنجی - صورتی - بنفش
قرمز - آبی - سبز - زرد - نارنجی - صورتی - بنفش
ابعاد (cm) 50*50
50*50
50*50
50*50
 50*50  50*50 
ابعاد (cm)
100*100
100*100
100*100
 100*100  100*100 100*100
گالری محصولات مشابه
کفپوش سالن ورزشی کفپوش سالن ورزشی کفپوش پارکی  
 
نحوه تحویل کالا
    محل تحویل:
درب کارخانه
     
روش های ارسال:
 باربری  حمل با وانت
 پست  تیپاکس