محصولات مرتبط
ورق فوم ارتوپدی
فوم بلندر گلسازی
ورق فوم کیف و کفش
گواهینامه ها
  افتخارات
ورق بلندر گل سازی

فوم گلسازی

فوم بلندر گلسازی فوم مارکت در هنرکده های آموزشی جهت آموزش و ساخت گل های تزئینی بلندر مورد استفاده قرار می گیرد. این فوم به صورت ورقه ای بوده، دارای رنگبندی متنوع می باشد و به راحتی حالت پذیر است. به این صورت که می توان آن ها را به شکل گلبرگ های مختلف برش داده و حالت داد.

نکته مهم در مورد این فوم‌های گلسازی، قابل شست‌وشو بودن آنهاست. شستشوی فوم بلندر گلسازی با آب امکان پذیر بوده و نیازی به استفاده از مواد شوینده نمی باشد.

                                                                                                                                               
ورق فوم بلندر گل سازی فوم مارکت با کیفیت و دوام بالا  تولید شده است. همچنین با استفاده از جدیدترین و مجهزترین دستگاه ها و  استفاده از تکنولوژی روز دنیا می باشد. با استفاده از فوم بلندر گل سازی می توان انواع گلهای زیبا را ساخت. ساخت گل های مصنوعی با استفاده از ورق فوم بلندر گلسازی می تواند محیط پیرامون شما را زیبا و لذت بخش کند. گل‌ها می ‌توانند تاثیراتی سریع‌ تر از آنچه فکرش را بکنید بر شادی و رضایت‌ مندی شما از زندگی و روابط اجتماعی‌ تان داشته باشند. همچنین می توانید این فوم بلندر گل سازی را با قیمت مناسب از فوم مارکت به صورت آنلاین خرید کنید.

رنگ بندی فوم بلندر گلسازی:

دارای رنگبندی متنوع و جذاب با بالاترین کیفیت می باشد.

مشخصات ورق بلندر گلسازی :

فوم های گلسازی دارای دو ابعاد 70×60 سانتی متر و 30×35 سانتی متر، با ضخامت 0.8 میلی متر می باشد. از ویژگی های فوم بلندر گل سازی بهداشتی بودن آن می باشد. این محصول کاملا سازگار با پوست بوده و دارای گواهی بهداشت می باشد. همچنین فوم گلسازی دارای قابلیت شست و شو، ارتجاع پذیری بالا و رنگ بندی متنوع می باشد.

کاربرد فوم گلسازی :

کاربرد ورق فوم بلندر گل سازی در صنایع گل سازی - کاردستی تزئینی - تزئینات - عروسک سازی - اسباب بازی - مهد کودک ها - وسایل کمک آموزشی - گلدوزی - صندل های رو فرشی - بازی های فکری و آموزشی می باشد.

برای اطلاع از قیمت فوم گلسازی و خرید فوم گلسازی با شماره های شرکت تماس حاصل فرمایید.


مشخصات فنی محصول
مشخصات
محصول 1
  ضخامت ( میلی متر )
    0.8
 رنگ بندی
       متنوع      
   ابعاد ( متر)
60*70
نحوه تحویل کالا
    محل تحویل:
درب کارخانه
     
روش های ارسال:
 باربری  حمل با وانت
 پست  تیپاکس