محصولات مرتبط
مکعب یوگا 
تخته شنا ورزشی
تخته استپ ورزشی
گواهینامه ها
  افتخارات
مکعب یوگا
                                                                                 
در حال حاضر این محصول تولید نمی شود.
دوقلوی شنا
       


مکعب یوگا
از جنس فوم می باشد که می توانید این مکعب یوگا را با کیفیت عالی و قیمت مناسب از فوم مارکت خریداری نمایید.

مکعب یوگا:

امروزه با توجه به افزایش دغدغه های روزمره زندگی و فشردگی جمعیت نیاز به ورزش های آرامش بخش و تمرکزی همچون یوگا بسیار مورد توجه است.ورزش یوگا باعث تقویت عضلات می شود، و علاوه بر آن موجب قوی شدن همه بافت های نرم بدن از جمله رباط ها، تاندون ها و بافت های اطراف ماهیچه می شود. صرف نظر از سطح تمرینات، فواید این ورزش در مدت کوتاهی پدیدار می شود.یوگا علاوه بر سلامت جسم تأثیرات زیادی بر سلامت روح دارد که از جمله آن می توان کاهش استرس، افزایش اعتماد به نفس و آرامش را نام برد.

کاربرد مکعب یوگا:

از جمله کاربردهای مکعب یوگا میتوان به ایجاد کننده ی بهترین روحیه و آمادگی جسمانی و روانی نسبی برای انجام امور فردی و گروهی و در شرایط عادی و بحرانی اشاره کرد.همچنین در مدیریت بیماری ها و حفظ و ارتقاء سطح سلامتی در ابعاد جسمی، ذهنی و روابط اجتماعی مؤثر و مفید است.در روشی از مکعب یوگا برای ایجاد تعادل جسم و ذهن و راهکاری برای دستیابی به آرامش نسبی جسمی و ذهنی استفاده می شود.می تواند از کودکی تا کهنسالی و در سلامتی، بیماری، معلولیت و در تمام مدت عمر، از آن سود جست.انجام تمرینات و آموزه های یوگا، نیازمند به وسایل و امکانات خاصی، نسبت به سایر ورزش ها نمی باشد.در افزایش مهارت و آمادگی جسمانی و روانی ورزشکاران در سایر رشته های ورزش قهرمانی، کاربرد دارد. به عنوان ورزش همگانی (ورزش برای همه) مطرح است.دارای فدراسیون بین المللی و مسابقات جهانی است. و در آخر نوعی ورزش جسمی و ذهنی است.


تأثیرات یوگا بر ماهیچه ها ، استخوان ها و مفاصل ، عروق ، تنفس :


در طی انجام حرکت ها ماهیچه ها تحریک و منبسط و منقبض می‌شوند. با انجام ورزش یوگا، ماهیچه ها منعطف تر و قوی می‌شوند. تمرین منظم یوگا مانند تمام فعالیت های جسمی دیگر، روند بی آهک شدن استخوان ها ( پوکی استخوان ) را کند تر می‌کند. و همچنین سهم به سزایی در کاهش فشار خون دارد.یوگا با برگرداندن جریان خون از عضوهای پایینی، گردش خون را آسان تر می‌کند. به طور کلی، یوگا اندام کلی بدن را زیباتر و بهتر می‌کند.پس، به لطف زیبایی بیشتر ستون فقرات و حفظ کردن آنها در بهترین وضعیت، فرد در بدنش احساس مطلوب تری دارد.یوگا همه ی عناصر برای بهبود ظرفیت تنفس را در دست دارد و آنها را به جریان می‌اندازد.به همین دلیل با کاهش ضربان قلب، عملکرد قلب و عروق را نیز تقویت می کند.

برای خرید مکعب یوگا با شماره های شرکت تماس حاصل نمایید.
مشخصات فنی محصول
 مشخصات محصول 1
     ضخامت ( میلی متر ) 9
  رنگ بندی
متنوع
  ابعاد ( سانتی متر )
15*7
نحوه تحویل کالا
    محل تحویل:
درب کارخانه
     
روش های ارسال:
 باربری  حمل با وانت
 پست  تیپاکس