محصولات مرتبط
ورق فوم ارتوپدی
فوم بلندر گلسازی
ورق فوم کیف و کفش
گواهینامه ها
  افتخارات
فوم بسته بندی

فوم بسته بندی                                                                  

فوم بسته بندی

فوم بسته بندی فوم مارکت محصولی با کیفیت بالا جهت بسته بندی اشیای مختلف می باشد. فوم مارکت با توانایی تولید ورق فوم در اندازه و سایزهای مختلف و با درجه سختی های متفاوت، با هدف عرضه محصولات استاندارد با احداث کارخانه ای مجهز و با همکاری کارشناسان متخصص، تولید انواع ورق فوم بسته بندی با کیفیت بالا متناسب با نیاز مصرف کنندگان برای مصارف صنعتی را آغاز نموده است.

کاربرد فوم بسته بندی:

ورق فوم کاربرد گسترده ای دارد. که در داخل خودرو به عنوان درزگیر و برای ساخت بعضی قطعات خاص و ... می باشد. ورق فوم مقاوم در برابر سرما و گرما و دارای خاصیت ضربه گیری و مقاوم و سبک می باشند. این فوم های بسته بندی برای بسته بندی اشیا به کار رفته به این صورت که با توجه به جنسی که نیاز به بسته بندی دارد قالب مورد نظر از جنس فوم طراحی شده و بدیهی است که این فوم به عنوان ضربه گیر عمل نموده و مانع از آسیب دیدن شیء مورد نظر می شود. این فوم برای بسته بندی اشیای زیر مناسب می باشد:
  • بسته بندی شیشه و ظروف شیشه ای
  • بسته بندی لوازم خانگی
  • بسته بندی لوازم یدکی
  • بسته بندی اشیای قیمتی
  • بسته بندی ظروف
  • و ...

مزایا و ویژگی های فوم بسته بندی:

از مزایای ورق فوم می توان به عایق صدا، راندمان بالا در جذب ارتعاش، عایق حرارتی مقاومت فیزیکی و شیمیایی مناسب اشاره نمود. این ورق فوم ها دارای رنگبندی متنوع، ابعاد و ضخامت های مختلف بوده و قابل برش به ابعاد و ضخامت های کوچکتر نیز می باشند. این فوم ها ضد آب و قابل شستشو می باشند. از فوم مرغوب و بهداشتی تولید شده اند و دارای گواهی استاندارد و گواهی بهداشت می باشند.

برای اطلاع از قیمت فوم بسته بندی و خرید فوم بسته بندی با شماره های شرکت تماس حاصل فرمایید.

فوم بسته بندی


مشخصات فنی محصول

به صورت ورق فوم می باشد. 
نحوه تحویل کالا
    محل تحویل:
درب کارخانه
     
روش های ارسال:
 باربری  حمل با وانت
 پست  تیپاکس