محصولات مرتبط
 کفپوش تاتامی
 کفپوش لاستیکی
 دیوارپوش
گواهینامه ها
  افتخارات
دیوارپوش
  دیوارپوش 

دیوارپوش فومی                                        

دیوار پوش  فومی با کیفیت و قیمت مناسب، با استفاده از مرغوب ترین مواد اولیه در فوم مارکت تولید می شود. گروه تولیدی صنعتی فوم مارکت با توجه به سابقه تولید دیرینه محصولات وابسته به فوم خدمات بسیاری را ارائه می نمایند. این شرکت به عنوان تولید کننده فوم های دیوارپوش، دیوارپوش های مهد کودک، دیوارپوش های روکش دار و قابل شستشو و ضربه گیرهای فومی با تائیدیه اداره بهزیستی و وزارت بهداشت می باشد. فروشگاه دیوارپوش فومی، به پشتوانه سال ها تجربه در زمینه محصولات فوم و اسفنج و با برخورداری از کادری مجرب و کار آزموده خدمات بسیاری را ارائه کرده است. این دیوارپوش های فومی با ارتفاع 113 سانتیمتر در رولهای 50 متری در این واحد تولید می گردند. بنا به دستور وزارت بهداشت و اداره بهزیستی تمام مهدکودک ها می بایست از سطح زمین به ارتفاع 100 سانتیمتر با ضربه گیر فومی پوشانده شوند. همانطور که گفته شد این محصول با ارتفاع 113 سانتیمتر است و از نظر مامورین اداره بهداشت مورد تائید قرار می گیرد.

انواع دیوار پوش فومی:

  • دیوار پوش رولی
  • دیوارپوش پازلی

نوع پازلی به صورت قطعه ای در ابعاد 100*100 و 50*50 سانتی متر بوده و نوع رولی همان طور که از نامش مشخص است به صورت رولی می باشد.

ویژگی های دیوار پوش فومی:

دیوارپوش فومی قابل استفاده در مهد کودک ها، اتاق های بازی و کلاس های آموزشی برای جلوگیری از آسیب و صدمه به کودکان بوده پس این دیوارپوش ها کاملا نرم و انعطاف پذیر می باشند، حمل، نقل و نصب آسان با وزن سبک، قابلیت شستشو، عدم دارا بودن سطوح خراشنده و ثبات رنگ در شستشو با مواد شوینده و نور آفتاب از ویژگی های آن می باشد. همچنین رنگ بندی متفاوت و شاد که موجب شادی و طراوت روحیه کودکان دلبند شما در مهد کودک ها خواهد شد از موارد مهم توجه به این دیوارپوش ها می باشد.

موارد مصرف دیوار پوش فومی:

دیوارپوش در باشگاه ها و سالن های ورزشی و رزمی جهت جلوگیری از آسیب دیدن ورزشکاران می باشد. این دیوارپوش ها قابل استفاده برای دیوارها و نیز پوشش ستون ها می باشند. همچنین دیوارها را در اتاق کودکان و هر فضای دیگری از خانه  میتوان با استفاده از آن پوشش داد. برای مهد کودک ها نیز استفاده از این دیوار پوش ها توصیه می شود تا صدمات ناشی از برخورد کودکان با دیوار کاهش یابد.

نحوه شستشوی دیوار پوش فومی:

این دیوار پوشها از جنس فوم ضد آب بوده و به همین دلیل به راحتی می توان با استفاده از آب آن ها راشست. آب به داخل آن نفوذ نمیکند و به راحتی خشک می شود.

برای خرید دیوار پوش فومی با شماره های شرکت تماس حاصل فرمایید.
    

                  دیوارپوش            


مشخصات فنی محصول
 مشخصات 
محصول 1
 محصول 2
محصول 3
 ضخامت (mm)  6 میل ( رولی )
10 میل ( پازلی )
15 میل ( پازلی )
  رنگ بندی
آبی - زرد - نارنجی - صورتی - بنفش - فسفری
آبی - زرد - نارنجی -
صورتی - بنفش - فسفری
آبی - زرد - نارنجی -
صورتی - بنفش - فسفری

  ابعاد (m) 1.13×1
1×1
1×1

گالری محصول
کفپوش سالن ورزشی کفپوش سالن ورزشی کفپوش پارکی  
 
نحوه تحویل کالا
    محل تحویل:
درب کارخانه
     
روش های ارسال:
 باربری  حمل با وانت
 پست  تیپاکس