محصولات مرتبط
مکعب یوگا 
تخته شنا ورزشی
تخته استپ ورزشی
گواهینامه ها
  افتخارات
دوقلوی شنا
دوقلوی شنا

دوقلوی شنا                                                                        
   
        


دوقلوی شنا

دو قلوهای شنا
را می توانید به صورت آنلاین و با قیمت مناسب در فوم مارکت خرید کنید.دوقلوی شنا مورد استفاده در ورزش شنا بوده و برای بالا نگه داشتن بدن ورزشکار و شناگر در ناحیه سر و پا مورد استفاده قرار می گیرد.اگر تمایل به حرکات نیم تنه بالا و دست ها دارید با استفاده از دوقلوی شنا کمکی، می توانید به بهترین شکل تمرین کرده و روی ماهیچه های بازو، شانه و کتف را تقویت کنید. این محصول برای آموزش شنا نیز مورد استفاده قرار می گیرد.

موارد استفاده دوقلوی شنا:

ورزش شنا سلامت را بهبود بخشیده و موجب تناسب تمام بدن می شود.قدرت، استقامت و انعطاف بدن را تقویت می کند. و به عنوان یک حرکت ورزشی، با بدن بسیار ملایم تر برخورد کرده و آسیب های ناشی از آن را به حداقل می رساند. البته اگر ورزش شنا نیز طبق اصول و با رعایت نکات ایمنی انجام نشود خطراتی را به دنبال دارد.

مزایای استفاده از دوقلوی شنا:

کودکان برای لذت بردن از بازی‌های ورزشی باید با قوانین ایمنی آشنا شده و آنها را رعایت نمایند.بیشتر صدمات از عدم رعایت این قوانین ناشی می‌شوند، بعضی از ورزش‌ها نیازمند به استفاده از تجهیزات ایمنی خاصی هستند. در ورزش شنا برای افراد مبتدی استفاده از دو قلوی شنا توصیه می شود.زیرا این محصول به عنوان یک محصول کمکی به کودکان کمک می کند تا بدن خود را بالای سطح آب نگه دارند.
دو قلوی شنا محصولی مناسب جهت کمک به یادگیری شنا بوده که هدف  استفاده از دو قلو شنا کمک به آموزش برای حرکات دست و بالا تنه می باشد. با قرار گرفتن این دو قلو شنا در بین پاهای شناگر قسمت نیم تنه پایین بر روی آن قرار می گیرد و شنا گر می تواند تمرکز خود را بر روی دست ها قرار داده و تمرین نماید. این نوع دو قلوی شنا از جنس فوم ساخته شده و با دارا بودن چگالی بسیار پایین و وجود هوای فشرده در لابه لای ذرات آن ورزشکار را روی سطح آب نگه می دارد. فوم دو قلوی شنا دارای رنگ هاس شاد و متنوع می باشد  که این امر باعث جذابیت آن برای کودکان می شود.
برای اطلاع از قیمت دوقلو شنا و خرید دوقلوی شنا با شماره های شرکت تماس حاصل فرمایید.

مشخصات فنی محصول
مشخصات
محصول 1
ضخامت ( میلی متر )
120
رنگ بندی
متنوع
ابعاد ( سانتی متر )
9*24
نحوه تحویل کالا
    محل تحویل:
درب کارخانه
     
روش های ارسال:
 باربری  حمل با وانت
 پست  تیپاکس