محصولات منتخباخبار فوم
1397/10/22 10:05

کاراته کاهای قزوینی در پاریس به روی تاتامی می روند

رقابت‌های لیگ جهانی کاراته با حضور ۷۲۲ کاراته کا از ۸۱ کشور طی روزهای پنجم تا هفتم بهمن ماه در سالن «پیردوکوبرتن» شهر پاریس برگزار خواهد شد و طی آن بهمن عسگری و علی اصغر آسیابری و امیررضا میرزایی و مجید حسن نیایی از استان قزوین نیز در معیت تیم ملی در این رقابت ها حضور خواهند داشت.

عسگری و آسیابری نمایندگان استان در وزن 75 کیلوگرم هستند و میرزایی و حسن نیایی هم به ترتیب در اوزان 67 و 60 کیلوگرم به دعوت سرمربی تیم ملی و با مساعدت مالی هیات کاراته قزوین در این رویداد جهانی شرکت می کنند.

در میان کشورهای مدعی ژاپن با ۵۴ کاراته کا بیشترین شرکت کننده را دارد، فرانسه میزبان رقابت‌ها ۴۸ کاراته کا را ثبت نام کرده و اسپانیا به همراه مصر هم با ۲۸ شرکت کننده در رتبه سوم بیشترین شرکت کننده قرار دارند.

از کشورمان نیز ۲۵ کاراته کا ثبت نام کرده اند که از این تعداد تنها ۱۳ نفر به عنوان ملی پوشان منتخب فدراسیون راهی پاریس شده و سایر کاراته کاها در صورت اخذ روادید با هزینه شخصی اعزام می شوند.

ذبیح الله پورشیب، امیر مهدی زاده، بهمن عسگری، سجاد گنج زاده، هامون درفشی پور، علی اصغر آسیابری، مهدی خدابخشی و صالح اباذری در بخش مردان و سارا بهمنیار، طراوت خاکسار، رزیتا علیپور، شیما آل سعدی و حمیده عباسعلی در بخش بانوان در لیگ جهانی کاراته وان به روی تاتامی می روند.

به نفرات برتر این مسابقات به ترتیب ۷۰۰، ۵۰۰ و ۲۰۰ یورو پاداش نقدی پرداخت می شود.

منبع: borna.news

نظرات

نظر شما
نام :
پست الکترونیکی :
وب سایت :
متن :

تصویر :