محصولات منتخباخبار فوم
1397/03/05 10:10

رقابت های گرند پری جودو بر روی تاتامی چین

رقابت‌های گرند پری جودو چین با حضور 385 جودوکار از 49 کشور پیگیری از صبح روز گذشته(جمعه) در شهر هوهات آغاز شده است که تیم ملی جودو ایران با چهار نماینده در این رقابت‌ها حضور پیدا کرده است.

امروز(شنبه) در دومین روز از این رقابت‌ها اوزان ۷۳- و ۸۱- کیلوگرم به مصاف حریفان خود می‌روند که محمد محمدی بریمانلو در وزن ۷۳- کیلوگرم تنها نماینده ایران دور اول با قرعه استراحت روبرو شد و در نخستین مبارزه خود به مصاف «جورج فرناندز» از پرتغال رفت و در نهایت با شکست مقابل حریف خود از گردونه رقابت‌ها حذف شد.

روز گذشته(جمعه)علیرضا خجسته نماینده وزن ۶۶- کیلوگرم تیم ملی جودو کشورمان در گام نخست «جاکوب نیکولاس» از کانادا را شکست داد و به مرحله بعدی راه یافت. خجسته در دومین مبارزه خود مقابل نماینده قزاقستان شکست خورد و از گردونه رقابت‌ها حذف شد. وی در دور اول با قرعه استراحت روبرو بود.

اما در ادامه مسابقات فردا یکشنبه و در روز سوم و پایانی این رقابت‌ها، وحید نوری در وزن ۹۰- کیلوگرم در اولین دیدار به مصاف «اسلام کازبازیف» از قزاقستان می رود. نوری در صورت پیروزی باید با برنده مبارزه چین و ترکمنستان مبارزه کند.

جواد محجوب هم در وزن ۱۰۰+ کیلوگرم ابتدا بعد از یک دور استراحت با برنده چین و قزاقستان پیکار می کند. در این وزن نیز ۲۲ جودوکار به مصاف می روند.

منبع: ghatreh.com

نظرات

نظر شما
نام :
پست الکترونیکی :
وب سایت :
متن :

تصویر :

برچسب ها :